Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy - červen 2017

3.6.2017 - Technická pomoc - Akutní likvidace bodavého hmyzu, Šenov, ul. U Alejského dvora

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotka: JSDH Šenov

IBC vyslalo jednotku na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla likvidaci bodavého hmyzu pomocí jedu na nastavovacího žebříku. Uživatel bytu byl po té poučen o dalším postupu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

6.6.2017 - UNL - na pozemní komunikaci, Šenov, ul. Hlavní

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

IBC vyslalo jednotku na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o olejovou skvrnu na vozovce. ŽP nebylo ohroženo. Jednotka provedla posyp vozovky sorbentem a následný úklid. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

27.6.2017 - Technická pomoc -ZOČ, Ostrava

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka prováděla asistenci při akci Den Chemie na hradě.

29.6.2017 - Technická pomoc - odstranění stromu, Šenov, ul. Těšínská

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o strom na komunikaci, který bránil průjezdu. Jednotky provedly odstranění stromu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

30.6.2017 - Dopravní nehoda - úklid vozovky, Šenov, ul. Rudná

Technika: DA MB Sprinter

Družstvo: 1 + 4

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla, které narazilo do středových svodidel. Při DN došlo k úniku provozních kapalin. Jednotky provedly zajištění místa DN, odpojení AKU a následný úklid vozovky. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.