Výjezdy - Leden 2016

Výjezdy Leden 2016

1.1.2016 - Technická pomoc, Šenov, ul. Václavovická

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o uzamčené dítě v RD. Jednotka provedla otevření uzavřených prostor a dítě v pořádku předala rodičům. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

2.1.2016 - Požár, Šenov, ul. U Alejského dvora

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně. Jednotka provedla sražení žhavých sazí pomocí kominického náčiní a provedla kontrolu termokamerou. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

8.1.2016 - Požár, Šenov, ul. Vráclavská

Technika: CAS 20, CAS 32

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár odpadu na ploše 2 x 1 m a v blízkosti se nachází uskladněné dřevo. Jednotka na likvidaci požáru nasadila 1 x C proud. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

16.1.2016 - Dopravní nehoda, ul. Hasičská, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS Ostrava - Zábřeh

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla, které se nacházelo mimo komunikaci a hrozilo proražení olejové vany. Jednotky provedly vyproštění vozidla pomocí VYA Bison a po té se vrátily zpět na základnu.

16.1.2016 - Technická pomoc, ul. Kaštanová, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vozidlo mimo komunikaci. Jelikož se událost stala již v brzkých ranních hodinách a z vozidla nic neunikalo ani nehrozilo další nebezpečí jednotky nezasahovaly a vrátily se zpět na základnu.

21.1.2016 - Technická pomoc, ul. Tichá, Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla vyproštění vozidla pomocí lanoého navijáku. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

22.1.2016 - Požár, ul. Ve Strži, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA MB Sprinter

Jednoty: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na ísto události jednotka zjistila, že se jedná o požár komposteru a dřevěného obložení. Jednotka na lokalizaci a likvidaci požáru nasadila 1 x C proud. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

23.1.2016 - Dopravní nehoda, ul. Nad Kurty, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, OA VW Transporter

Družstvo: 1+ 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská, Přívoz

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu nákladního vozidla, které blokovalo komunkaci a zůstalo opřeno o sloup veřejného osvětlení. Jednotky provedla vyproštění vozidla pomocí VYA a po té se jednotky vrátily zpět na základnu.