Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy - Leden 2016

Výjezdy Leden 2016

1.1.2016 - Technická pomoc, Šenov, ul. Václavovická

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o uzamčené dítě v RD. Jednotka provedla otevření uzavřených prostor a dítě v pořádku předala rodičům. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

2.1.2016 - Požár, Šenov, ul. U Alejského dvora

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně. Jednotka provedla sražení žhavých sazí pomocí kominického náčiní a provedla kontrolu termokamerou. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu. 

8.1.2016 - Požár, Šenov, ul. Vráclavská

Technika: CAS 20, CAS 32

Družstvo: 1 + 8

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár odpadu na ploše 2 x 1 m a v blízkosti se nachází uskladněné dřevo. Jednotka na likvidaci požáru nasadila 1 x C proud. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

16.1.2016 - Dopravní nehoda, ul. Hasičská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS Ostrava - Zábřeh

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla, které se nacházelo mimo komunikaci a hrozilo proražení olejové vany. Jednotky provedly vyproštění vozidla pomocí VYA Bison a po té se vrátily zpět na základnu.

16.1.2016 - Technická pomoc, ul. Kaštanová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vozidlo mimo komunikaci. Jelikož se událost stala již v brzkých ranních hodinách a z vozidla nic neunikalo ani nehrozilo další nebezpečí jednotky nezasahovaly a vrátily se zpět na základnu.

21.1.2016 - Technická pomoc, ul. Tichá, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla vyproštění vozidla pomocí lanoého navijáku. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

22.1.2016 - Požár, ul. Ve Strži, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA MB Sprinter

Družstvo: 1 + 7

Jednoty: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na ísto události jednotka zjistila, že se jedná o požár komposteru a dřevěného obložení. Jednotka na lokalizaci a likvidaci požáru nasadila 1 x C proud. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

23.1.2016 - Dopravní nehoda, ul. Nad Kurty, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, OA VW Transporter

Družstvo: 1+ 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská, Přívoz

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu nákladního vozidla, které blokovalo komunkaci a zůstalo opřeno o sloup veřejného osvětlení. Jednotky provedla vyproštění vozidla pomocí VYA a po té se jednotky vrátily zpět na základnu.