Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Listopad

Výjezdy  Listopad

 

17.11.2011 - Únik nebezpečných látek, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o mastnou skvrnu na pozemní komunikaci v délce 15m. Jednotka kvrnu zlikvidovala pomocí sorbčního materiálu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

18.11.2011 - Požár, ul. Škrbenská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 4, 1+2

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požárobjektu bývalého JZD . Jednotka požár likvidovala za pomoci proudu C. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Jednalo se o prověřovací cvičení JSDH Šenov.

 

22.11.2011 - Požár, ul. V Družstvu, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Karviná - HS 2

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně RD. Jednotka vymetla hořící saze pomocí komínového ježka a vynesla je z RD. Po předání místa zásahu majiteli RD se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

23.11.2011 - Technická pomoc, ul. Vraclavská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zabouchnuté dveře v areálu ZŠ Šenov - Podlesí. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

25.11.2011 - Technická pomoc, ul. Vraclavská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zabouchnuté dveře RD. Jednotka pomocí speciálních nástrojů zabouchnuté dveře otevřela. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

25.11.2011 - Požár, ul. Dytyňská, Vratimov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 4,1 + 2

Jednotky: JSDH Šenov, JSDH Vratimov, JSDH Ostrava - Bartovice, JSDH Ostrava - Radvanice, JSDH Václavovice

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o výbuch a požár v areálu ZŠ Vratimov. Členové jednotky ve spolupráci s ostatními jednotkami prováděli vyhledávání osob v objektu ZŠ a zároveň ošetřovali a satarali se o vyvedené a zraněné osoby. Po likvidaci požáru a záchraně všech osob se jednotka vrátila zpět na základnu. Jednalo se o okreskové cvičení okresku Ostrava - Venkov.

 

27.11.2011 - Dopravní nehoda ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Kariná - HS2, PČR

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná osobní vozidlo visící zadními koly nad rybníkem. Jednotka spolu s jednotkou z Havířova vytáhla pomocí navijáku vozidlo zpět na pevnou zem. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.