Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy - Únor 2016

1.2.2016 - Únik nebezpečných látek, ul. K Hájence, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o olejovou skvrnu o délce cca 40 m. Jednotky provedly úklid vozovky pomocí sorbentu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

1.2.2016 - Technická pomoc, ul. Stará Petřvaldská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 8

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zapadlé vozidlo ZZS. Jednotka provedla vyproštění vozidla pomocí navijáku z CAS 20 T 815. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

2.2.2016 - Dopravní nehoda, ul. K Trati, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská, HS Zábřeh

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vozidlo, které sjelo mimo komunikaci. Jednotky provedly vyproštění vozidla pomocí VYA Bison bez poškození. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

3.2.2016 - Únik nebezpečných látek, ul. K Hájence, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o olejovou skvrnu o délce cca 20 m. Jednotky provedly úklid vozovky pomocí sorbentu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

4.2.2016 - Technická pomoc - ZOČ, ul. Dědičná, Šenov

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 1

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla úklid vozovky pomocí 1 x C proudu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

9.2.2016 - Technická pomoc- ZOČ, ul. Vráclavská, Šenov

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 1

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla dodávku vody pro potřeby zřizovatele. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

9.2.2016 - Technická pomoc, ul. K Potoku, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla záchranu kotěte pomocí lezecké techniky. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

10.2.2016 - Technická pomoc, ul. Lipová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotky provedly otevření dveří vozidla bez poškození. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.

11.2.2016 - Technická pomoc, ul. Nad Kurty, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zapadlé nákladní vozidlo, které bránilo provozu na komunikaci. Jednotka provedla vyproštění vozidla pomocí CAS 32. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

19.2.2016 - Dopravní nehoda, ul. K Hájence, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN dodávkového vozidla, které blokovalo komunikaci a nacházelo se částečně mimo komunikaci. Jednotka provedla vyproštění vozidla a zprůjezdnění komunikace. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

23.2.2016 - Požár, ul Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár vozidla vlivem DN. Jednotka prováděla činnosti spojené s likvidací této události.

23.2.2016 - Dopravní nehoda, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela k ohlášené události. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN 2 OA. Jednotka provedla zajištění místa DN, odpojení AKU a úklid vozovky pomocí sorbentu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.