Výjezdy Červenec

1.7.2011 - Technická pomoc, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zatopený sklep. Hasiči za pomocí motorového čerpadla vodu odčerpali. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

1.7.2011 - Požár, ul. Šenovská, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK Ú.O. Ostrava - HS 5, Karviná - HS 2, ZPP, PČR, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár osobního vozidla. Hasiči za pomocí vysokotlakého proudu vozidlo uhasili. Poté se ve vozidle nalezla dvě těla. Místo bylo předáno PČR a ZPP. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

1.7.2011 - Požár, ul. Šenovská, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK Ú.O. Ostrava - HS 5, ZPP, PČR, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o technickou pomoc pro PČR. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

3.7.2011 - Dopravní nehoda, ul. Ostravská, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK Ú.O. Karviná – HS 2, Ostrava HS 1, PČR, ZZS, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu jednoho vozidla, které bylo na střeše. Na místo zásahu bylo povoláno vyprošťovací vozidlo Bizon. Po naložení havarovaného vozu hasiči provedli úklid vozovky. Poté jednotka přejela na další událost.

3.7.2011 - Technická pomoc, ul. Kaštanová, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zlomený strom, který se nachází na pozemní komunikaci. Hasiči za pomocí motorové pily strom odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

6.7.2011 - Dopravní nehoda, ul. Těšínská, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK Ú.O. Karviná – HS 2, PČR, ZZS, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla s motorkou. Hasiči zajistili místo dopravní nehody, a poté provedli úklid vozovky. Poté se jednotka vrátila na základnu.

7.7.2011 - Technická pomoc, ul. Vraclavská, Šenov

7.7.2011 - Technická pomoc, ul. Kaštanová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

7.7.2011 - Dopravní nehoda, ul. Václavovická, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zapadlé osobní vozidlo, mimo komunikaci. Hasiči za pomoci lanového navijáku vozidlo vytáhli. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

8.7.2011 - Technická pomoc, ul. Závodní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté jednotka přejela na další událost.

8.7.2011 - Technická pomoc, ul. K Trati, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

10.7.2011 - Technická pomoc, ul. Šajarská, Šenov

10.7.2011 - Technická pomoc, ul. Ochmanova, Ostrava - Heřmanice

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Jednotka byla cestou k místu události odvolána a vrátila se zpět na základnu.

11.7.2011 - Technická pomoc, ul. U Garaží, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o srnku ve studni. Hasiči za pomoci popruhu srnu vyprostili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

15.7.2011 - Technická pomoc, ul. Okružní, Šenov

22.7.2011 - Technická pomoc, ul. Dědičná, Šenov

22.7.2011 - Požár, ul. Rudná, Ostrava - Radvanice

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Ostrava - HS 2, HS 5, PČR

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o technickou závadu na osobním vozidle. Hasiči nezasahovali. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

25.7.2011 - Technická pomoc, ul. Za Pomníkem, Šenov

základnu.

26.7.2011 - Technická pomoc, ul. U Hřiště, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov,HZS MSK ÚO Ostrava - HS 5, PČR

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o akutní otevření uzavřeného rodinnho domu na žádost PČR. Jednotka provedla násilné vniknutí do RD. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

27.7.2011 - Technická pomoc, ul. Březová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo pod střechou RD. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

29.7.2011 - Technická pomoc, ul. Tichá, Šenov

základnu.