Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Prosinec

Výjezdy  Prosinec 

2.12.2011 - Technická pomoc - odstraňování překážek, ul. Těšínská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH města Šenova

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla pořezání stromu pomocí motorové pily. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

12.12.2011 - Dopravní nehoda - uvolnění komunikace, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH města Šenova, HZS MSK HS - Slezská

Jednotka vyjela v nočních hodinách na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN dvou osobních vozidel. Jednotka provedla odpojení AKU a úklid vozovky pomocí sorbentu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

14.12.2011 - Požár - nízké budovy, ul. Na Farském, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH města Šenova, HZS MSK HS - Havířov, HS - Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jednalo o požár sporáku a potravin. Jednotka provedla ve spolupráci s ostatníma jednotkama kontrolu místa požáru a odvětrání pomocí přetlakové ventilace. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

17.12.2011 - Technická pomoc - otevření uzavřených prostor, ul. Na Šutrovině, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH města Šenova, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na akutní otevření bytu. Po příjezdu na místo události jednotka provedla zpřístupnění dveří RD bez poškození a kontrolu prostor RD. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

20.12.2011 - Záchrana osob, zvířat, věcí, ul. Šenovská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter + člun

Družstvo: 1 + 6

Jednotky: JSDH města Šenova

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odstranění ledu na hladině z důvodu zamrzání a možnosti přimrznutí labutí rodinky. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

21.12.2011 - Dopravní nehoda - úklid po DN, ul. Pod Školou, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH města Šenova

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN osobního vozidla, které se nachází částečně mimo komunikaci a hrozilo proražení olejové vany. Jednotka provedla vyproštění vozidla pomocí CAS 20 T 815 a po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

21.12.2011 - Dopravní nehoda - únik provozních kapalin, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH města Šenova, HZS MSK HS - Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN dvou osobních vozidel. Po domluvě z VZ HS Slezská se jednotka vrátila zpět na základnu.

21.12.2011 - Technická pomoc - ul. Na Ostravská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenova, HZS MSK HS - Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o větev spadlou ze strouchnivělého stromu. Hasiči za pomoci motorové pily větev odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

23.12.2011 - Technická pomoc - ul. Vraclavská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenova, HZS MSK ÚO. Karviná - HS 2, ZZS, PČR, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o akutní otevření uzavřeného prostoru v RD. Po otevření provedla následnou kontrolu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.