Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Říjen

Výjezdy Říjen

 

7.10.2011 - Dopravní nehoda, ul. Kaštanová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Ostrava - HS 5, ZZS, PČR, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dodávku, která čelně narazila do stromu. Hasiči zajistili místo dopravní nehody a řidič havarovaného vozidla byl předán do péče ZZS. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

 

21.10.2011 - Požár, ul. Vraclavská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 7

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Ostrava - HS 5, HS 2, Karviná - HS 2 PČR, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár zahradní chatky o rozměrech 2 x 3 m. Jednotka požár likvidovala za pomocí dvou proudů C. Místo zásahu bylo následně předáno PČR. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.