Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Srpen

Výjezdy Srpen

2.8.2011 - Technická pomoc, ul. Řadová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

2.8.2011 - Technická pomoc, ul. Březová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

3.8.2011 - Technická pomoc, ul. Šenovská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

4.8.2011 - Technická pomoc, ul. Zahrádky, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

9.8.2011 - Únik nebezpečných látek, ul. Těšínská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 4, 1+1

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Karviná - HS 2, MP, PČR

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o únik provozní kapaliny z nákladního vozidla. Hasiči za pomoci sorbentu zasažené místo zajistili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

10.8.2011 - Technická pomoc, ul. Stará cesta, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

10.8.2011 - Technická pomoc, ul. U Alejského dvora, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo a vosí hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízda odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

12.8.2011 - Technická pomoc, ul. Okružní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

12.8.2011 - Technická pomoc, ul. Úzká, Šenov

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 1

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o odstranění nebezpečných stavů. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

12.8.2011 - Technická pomoc, ul. Pod Čechem, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.Foto

 

13.8.2011 - Technická pomoc, ul. Šajarská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.Foto

 

14.8.2011 - Záchrana osob a zvířat, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o osobu uvězněnou v zaseknutém výtahu. Hasiči vyprostili osobu z výtahu, zajistili výtah proti dalšímu použití a informovali havarijní službu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

15.8.2011 - Technická pomoc, ul. U Garáží, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

15.8.2011 - Technická pomoc, ul. Ořechová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

15.8.2011 - Technická pomoc, ul. Volenská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o větev na pozemní komunikaci. Hasiči pomocí motorové pily větev odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

16.8.2011 - Dopravní nehoda, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla ( Škoda Felicia ), které se nacházelo mimo pozemní komunikaci. Hasiči zajistili místo dopravní nehody a následně předali místo zásahu MP. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

17.8.2011 - Technická pomoc, ul. Nová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

17.8.2011 - Technická pomoc, ul. Pod Školou, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

 22.8.2011 - Požár, ul. Volenská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK Ú.O. Ostrava - HS - 2, HS - 5,  Karviná - HS - 2, PČR, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár čistící vany s těkavou látkou. Ohnisko bylo uhašeno před příjezdem hasičů. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

22.8.2011 - Technická pomoc, ul. K Hájence, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o uzavření pozemní komunikace. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

22.8.2011 - Technická pomoc, ul. Dlouhá, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zatopený sklep. Hasiči za pomoci plovoucího čerpadla vodu  odčerpali. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

22.8.2011 - Technická pomoc, ul. Za Ještěrkou, Šenov

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 2

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zatopené sportovní centrum Ještěrka. Hasiči pomocí stěrek pomohli dostat vodu mimo objekt. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

23.8.2011 - Technická pomoc, ul. Lipová, Šenov

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 1

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná komunikaci pod nánosem bahna. V místě se také nacházelo několik vytopených automobilů a motocyklů. Hasiči pomocí asanační lišty vyčistili komunikaci. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

23.8.2011 - Technická pomoc, ul. U Ořechová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo ve ventilačním otvoru. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

23.8.2011 - Technická pomoc, ul. Na Přelvalině, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo nacházející se v konstrukci střechy. Hasiči střechu částečně rozebrali a za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

23.8.2011 - Technická pomoc, ul. Škrbenská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo v konstrukci střechy. Hasiči ze střechy za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

26.8.2011 - Technická pomoc, ul. Závodní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 2

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná ostrom nakloněný na dráty el. vedení a komunikaci. Hasiči pomocí motorové pily strom odstranili. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

26.8.2011 - Technická pomoc, ul. Šajarská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo na půdě a vosí hnízdo na štítě objektu. Hasiči hnízda odstranili pomocí jedu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.  Foto

 

26.8.2011 - Technická pomoc, ul. Kozlova, Václavovice

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí a sršní hnízdo na půdě objektu. Hasiči hnízda odstraili pomocí jedu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

 

26.8.2011 - Technická pomoc, ul. Šenovská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo v konstrukci střechy RD. Hasiči hnízdo zlikvidovali pomocí jedu. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 26.8.2011 - Technická pomoc, ul. Pod Školou, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo v konstrukci střechy RD. Hasiči hnízdo zlikvidovali pomocí jedu. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

26.8.2011 - Technická pomoc, ul. Hasičská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo v zemi. Jednotka hnízdo vyryla a pomocí jedu zlikvidovala. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

26.8.2011 - Technická pomoc, ul. Za Olšinou, Václavovice

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo v hospodářské budově. Hasiči pomocí jedu hnízdo odstranili. Poté jednotka přejela na další událost. Foto

 

26.8.2011 - Technická pomoc, ul. Nad Kurty, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo v konstrukci střechy hospodářské budovy. Hasiči kvůli nastupující tmě odložili likvidaci na další den. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

  

27.8.2011 - Požár, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Před příjezdem byla jednotka odvolaná zpět na základnu. Foto

 

27.8.2011 - Technická pomoc, ul. Rodinná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto