Výjezdy Září

1.9.2011 - Technická pomoc, ul. Václavovická, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sršní hnízdo. Hasiči za pomoci jedu hnízdo odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

1.9.2011 - Technická pomoc, ul. Těšínská, Šenov

1.9.2011 - Technická pomoc, ul. Lipová, Šenov

7.9.2011 - Únik nebezpečných látek, ul. Radniční náměstí, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o provozní kapalinu vozidla na pozemní komunikaci. Hasiči za pomoci sorbčního materiálu odstranili kapalinu z pozemní komunikace. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

8.9.2011 - Dopravní nehoda, ul. K Hájence, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov,

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o osobní vozidlo mimo komunikaci. Hasiči ve spolupráci s jednotkou HZS MSK Ú.O. Ostrava - HS 5, vozidlo vyprostili zpět na komunikaci. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

10.9.2011 - Technická pomoc, ul. K Trati, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o větev spadlou ze strouchnivělého stromu. Hasiči za pomoci motorové pily větev odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu

12.9.2011 - Technická pomoc, ul. Škrbeňská, Šenov

13.9.2011 - Technická pomoc, ul. Škrbeňská, Šenov

17.9.2011 - Technická pomoc, ul. Nová, Šenov

23.9.2011 - Technická pomoc, ul. Zahradní, Šenov

24.9.2011 - Technická pomoc, ul. Na Šimšce, Šenov

25.9.2011 - Technická pomoc,, Šenov

26.9.2011 - Dopravní nehoda, ul. Petřvaldská, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Karviní - HS2, PČR, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu 3 automobilů. Jednotka provedla zajištění havarovaných vozidel a zlikvidovala uniklé provozní kapaliny. Hasiči se také starali o účastníky dopravní nehody, které následně předali ZZS. Poté jednotka předala místo zásahu městské policii a vrátila se zpět na základnu.

30.9.2011 - Technická pomoc, ul. Hasičská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o otevření zabouchnutého bytu, který hasiči následně otevřeli. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

30.9.2011 - Technická pomoc, ul. Lesní, Šenov

30.9.2011 - Technická pomoc,  Šenov