Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy 2013 Březen

Výjezdy za měsíc Březen

3.3.2013 - Technická pomoc, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter + člun

Družstvo: 1 + 6

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dvě srny, které se propadly ledem. Během příprav technických prostředků potřebných pro zásah se srnám vlastními silami podařilo dostat na břeh. Jednotka se po té vrátila zpět na základnu.

  8.3.2013 - Požár, ul. Těšínská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 6, 1 + 2, 1 + 2

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Ostrava Radvanice, HZS MSK ÚO - Ostrava HS-2, HS-5, HS-6, ÚO - Karviná HS-2

Jednotka vyjela na ohlášenou událost na ul. Těšínská. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár střechy na RD. Zasahující jednotky na likvidaci požáru postupně nasadily 4 C proudy.Dále pak prováděly rozebírání a dohašování střešní konstrukce. Poté se jednotky vratily zpět na základnu.  více

9.3.2013 - Technická pomoc, ul. Na Sedlácích, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla vyproštění dodávkového vozidla u kterého hrozilo proražení olejové vany pomocí lanového navijáku. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

10.3.2013 - Dopravní nehoda, ul. Petřvaldská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla, které narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Na místě se již nacházela ZZS, která měla v péči zraněnou osobu. Jednotka provedla zabezpečení místa DN, odpojení AKU a posyp vozovky pomocí sorbentu. Na místo byla povolána poruchová služba ČEZ. Po zajištění a vyšetření místa DN se jednotka vrátila zpět na zákadnu.

14.3.2013 - Únik nebezpečných látek, ul. Václavovická, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vylitou naftu na ploše 6 x 6 m. Jednotka místo úniku uklidila pomocí sorbentu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.3.2013 - Technická pomoc, ul. Lipová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 10

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o souvislou vrstvu sněhu na střeše MŠ. Jednotka provedla odklizení sněhu ze střechy. Po té jednotka přejela k další události.

 

31.3.2013 - Technická pomoc, ul. Radniční náměstí, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 10

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o souvislou vrstvu sněhu na střeše tělocvičny ZŠ. Jednotka provedla odklizení sněhu ze střechy. Po té jednotka přejela k další události.