Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Březen 2012

Výjezdy Březen

 1.3.2012 - Požár - ul. Těšínská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov, Slezská, Fifejdy

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár kanceláře. Požár byl likvidován před příjezdem jednotek majitelem. Jednotka provedla kontrolu místa požáru. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.

6.3.2012 - Technická pomoc, ul Vilová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zapadlé cisternové vozidlo. Na místo se dostavil starosta města, který jednotku odvolal zpět na základnu. Jednotka proto nezasahovala a vrátila se zpět na základnu.

8.3.2012 - Požár, ul, Březůvka, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov, Slezská, Ostrava - Zábřeh

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jednalo o požár transformátoru. Před příjezdem jednotek na místo události došlo k samouhašení požáru. Jednotka místo předala poruchové službě ČEZ Distribuce a vrátila se zpět na základnu.

16.3.2012 - Technická pomoc, ul. Václavovická, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o poškozený zámek vstupních dveří do obchodu a uvnitř obchodu se nacházely osoby. Osoby prostory obchodu opustily pomocí žebříku a majitel si na místo povolal odbornou firmu, která provedla opravu zámku. Jednotky se vrátily po té zpět na základnu.

20.3.2012 - Požár, ul. Březová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 4, 1 + 2

 Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov, OV - Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár trávy na ploše 50 m2. Jednotka na lokalizaci a likvidaci požáru nasadila 1 x C proud. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.