Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Březen 2015

Výjezdy Březen 2015

4.3.2015 - Únik nebezpečných látek, ul. Dlouhá, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že došlo k překopnutí plynového potrubí. Jednotka prováděla uzavření  a vytýčení místa úniku. Dále pak prováděla měření koncentrace plynu a průzkum okolních budov. Po utěsnění prasklého potrubí se jednotka vrátila zpět na základnu.

5.3.2015 - Požár, ul. Na Farském, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 9

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně. Jednotky provedly sražení hořících sazí pomocí komínového nářadí. Dále pak prováděla měření teploty pomocí termokamery. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

6.3.2015 - Dopravní nehoda, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 9

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská, Zábřeh

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Jednotka po příjezdu na místo události zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla, které se nacházelo mimo komunikaci. Jednotka provedla odpojení AKU, zajištění místa DN a posyp vozovky sorbentem. Po vyproštění vozidla pomocí VYA Bison jednotka provedla úklid vozovky a vrátila se zpět na základnu.

9.3.2015 - Požár, ul. Těšínská, Šenov

Technika. CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jednalo o požár odpadkového koše na autobusové zastávce. Požár byl likvidován před příjezdem jednotky. jednotka provedla kontrolu a po té se jednotka vrátila zpět na základnu.


11.3.2015 - Požár, ul. Václavovická, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 7

Jednotky: JSDH Šenov, Radvanice, HZS MSK HS Havířov, Slezská, Fifejdy

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár podkroví RD. Jednotka ny likvidaci požáru nasadily 3 x C proud. Zásah probíhal v DT. Po té jednotky provedly rezebrání hořící konstrukce a provizorně překryly část prohořelé stropní konstrukce.

12.3.2015 - Technická pomoc, ul. K Hájence, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odčerpání vody ze sklepa RD pomocí plovoucího čerpadla. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

15.3.2015 - Technická pomoc, ul. Šenovská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter + člun

Družstvo: 1 + 7

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na zraněnou labuť na hladině rybníku. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o uhynulou labuť. Jednotka provedla odchyt a předání uhynulé labutě MěP Šenov. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

24.3.2015 - Planý poplach, ul. V Družstvu, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o neohlášené pálení klestí. Událost byla překvalifikována na planý poplach. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

25.3.2015 - Technická pomoc, ul. Za Pomníkem, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla záchranu kočky pomocí nastavovacího žebříku. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

27.3.2015 - Požár, ul. K Hájence, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár dřevěného přístavku. Požár se nacházel ve 2. fázi rozvoje požáru. Na lokalizaci a likvidaci požáru jednotka nasadila 1 c C proud od rozdělovače. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila zpět na základnu.