Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Březen 2017

2.3.2017 - Požár - Saze v komíně, Šenov, Větrná

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně. Jednotky provedly vyčištění komínového tělesa a vybrání žhavých částí. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.

7.3.2017 - Únik nebezpečných látek - Na komunikaci, Šenov, Rudná

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události, jednotka zjistila, že vlivem technické závady došlo k úniku PHM z nákladního vozidla na komunikaci. Jednotka provedla  úklid vozovky pomocí sorbentu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

24.3.2017 - Technická pomoc - Odstranění stromu, Šenov, ul. Kostelní

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odstranění stromu pomocí motorové pily. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.3.2017 - Technická pomoc - Odstranění stromu, Šenov, ul. Vráclavská

Technika: CAS 20 T 815, DA MB

Družstvo: 1 + 7

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

IBC vyslalo jednotku na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla ořez a následné pokácení stromu, který hrozil pádem pomocí motorové pily a AP 27.  Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.