Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Červen 2012

Výjezdy Červen 2012

 

19.6.2012 - Únik nebezpečné látky, ul. Na Šutrovině, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o rozlitý olej na komunikaci. Jednotka provedla posyp pomocí sorbentu a po té se vrátila zpět na základnu.

22.6.2012 - Dopravní nehoda, ul. Těšínská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, Ostrava - Slezská, Ostrava - Fifejdy

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních vozidel. Jednotka provedla ve spolupráci s JPO HZS MSK odpojení AKU, zajištění místa DN a posyp vozovky sorbentem. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

22.6.2012 - Technická pomoc, ul. Těšínská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že sejedná o spadlý strom na komunikaci. Jednotka provedla odstranění stromu pomocí motorové pily. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

23.6.2012 - Požár, ul. U Tesly, Havířov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, Havířov, HZS MSK HS - Havířov, Slezská Ostrava

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o planý poplach. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

24.6.2012 - Požár, ul. Sousedská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Slezská Ostrava

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nedovolené vypalování trávy. Místo zásahu bylo předáno MěP Šenov a jednotka se vrátila zpět na základnu.

26.6.2012 - Požár, ul. Větrná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 7

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS Ostrava Hrabůvka, HS - Ostrava - Fifejdy

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár pokoje rodinného domku. Jednotka provedla likvidaci požáru pomocí 1 x C proudu. Po té prováděla rozebírání konstrukcí a odvětrávání zakouřených prostor pomocí přetlakové ventilace. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

30.6.2012 - Dopravní nehoda, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Slezská Ostrava

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla, které se nacházelo mimo komunikaci. Jednotka provedla odpojení AKU a zajištění místa DN. Po té jednotka provedla vyproštění havarovaného vozidla a vrátila se zpět na základnu.