Výjezdy Červen

2.6.2011 - Požár, ul. Petřvaldská x V Družstvu, Šenov

Technika : CAS 20 T 815 Terrno

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS5 - Slezská, Havířov, MěP Šenov, PČR Vratimov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár stavebního odpadu u novostavby na ploše 2 x 3 m. Jednotka na likvidaci požáru nasadila 1 x vysoktlaký proud. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

16.6.2011 - Požár, ul Petřvaldská, Šenov

Jednotky: JSDH Šenov. HZS MSK HS2 - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla likvidaci požáru odpadu na ploše 2 x 2 m. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

18.6.2011 - Technická pomoc, ul. Zálesí, Václavovice

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o včelí roj na pozemku u RD. Jednotka provedla odstranění roje pomocí rojáčku. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

20.6.2011 - Technická pomoc, ul. Zámecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla likvidaci bodavého hmyzu pomocí jedu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

24.6.2011 - Technická pomoc, ul. Hradní, Slezská Ostrava

Technika: CAS 20 T 815 Terrno, DA

Družstvo: 1 + 5,1 + 2

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události prováděla asistenci při ohňostroji na akci Den chemie na hradě. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

28.6.2011 - Technická pomoc, ul. Radniční náměstí, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o včelí roj na stromě v areálu ZŠ. Jednotka vytyčila nebezpečnou oblast a poté se vrátila zpět na základnu.

28.6.2011 - Požár, ul. Pod Bažantnitnicí, Ostrava Bartovice

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotky: JSDH Šenov, JSDH Ostrava - Radvanice, JSDH Ostrava - Bartovice, HZS MSK HS5 - Slezká, HS1 - Ostrava Zábřeh

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár uskladněného komunálního odpadu. Jednotka ve spolupráci s ostatními jednotkami prováděla hasební zásah a poté s pomocí kolového nakladače dohašovací práce. Poté se jednota vrátila zpět na základnu.

28.6.2011 - Technická pomoc, ul. Na Šimšce, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události provedla likvidaci bodavého hmyzu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

30.6.2011 - Záchrana osob a zvířat, ul. U Alejského dvora, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o spadlou srnku v dešťovém kanále. Hasiči za pomocí pracovních popruhu srnku vysvobodily. Poté se jednota vrátila zpět na základnu.

30.6.2011 - Technická pomoc, ul. Ostravská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zatopení rychlostní komunikace. Hasiči za pomoci MP ze Šenova a Hávířova odkláněli dopravu. Poté se jednotka přejela na další událost.

30.6.2011 - Technická pomoc, ul. Těšínská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nalomenou větev nad komunikací. Před příjezdem jednotky byla větev odstraněna. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

30.6.2011 - Technická pomoc, ul. Škrbeňská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815 Terrno

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o naplaveninu na mostě. Hasiči za pomoci trhacího háku odstranili nebezpečný stav.

30.6.2011 - Technická pomoc, ul. Volenská, Šenov

30.6.2011 - Technická pomoc, ul. Zámecká, Šenov