Výjezdy Červenec

14.7.2010 – Únik nebezpečných látek - ul, Frýdecká, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o únik nebezpečných látek. Hasičí za pomoci sorbentu uklidili znečištěné místo. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

15.7.2010 – Dopravní nehoda - ul, Ostravská, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sražku osobního vozidla ze svodidly. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

18.7.2010 – Požár - ul, Nad Potokem, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár kominu. hasiči za pomocí komínového ježka, odstranily saze z komínu. Poté se jednotka vrátila z pět na základnu.

22.7.2010 – Technická pomoc- ul, václavovická, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vodu ve sklepním prostoru. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

23.7.2010 – Technická pomoc - ul, U Dulňáku, Ostrava - Bartovice

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosi hnizdo. hasiči za pomoci jedu hnízdo zlikvidovali. Poté se jednotka vrátila zpět na základnnu.

24.7.2010 – Technická pomoc - ul, Na výsluní, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo ve spíži. Hasiči za pomocí jedu hnízdo zlikvidovali. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

30.7.2010 – Technická pomoc - ul, Hasičská, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná oneakutní otevření uzavřenych prostor. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.