Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Duben 2012

Výjezdy Duben 2012

4.4.2012 - Požár, Pežgovský les, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 3, 1 + 1

Jednotky: JSDH Šenov, JSDH Havířov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár lesa na ploše 30 x 50 m. Na lokalizaci a likvidaci požáru byl nasazen 3 x C proud. CAS 32 prováděla doplňování vody do vozidel JSDH a HZS. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

4.4.2012 - Požár, Pežgovský les, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 3, 1 + 1

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár pařezu v lese. Jednotka provedla likvidaci požáru pomocí 1 x C proudu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

5.4.2012 - Únik NL, ul. Obecní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o únik provozních kapalin z osobního vozidla po technické závadě. Jednotka provedla úklid vozovky pomocí sorbentu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

19.4.2012 - Technická pomoc, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla akutní otevření vstupních dveří do bytu v objektu DPS Šenov. Po vniknutí do bytu byla nalezena uživatelka bytu, která si stěžovala na bolest. Na místo byla povolána ZZS. Po příjezdu ZZS na místo události se jednotka vrátila zpět na základnu.

20.4.2012 - Technická pomoc, ul. Lipová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla likvidaci bodavého hmyzu v  objektu MŠ na ulici Lipová. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

25.4.2012 - Požár, Pežgovský les, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 5, 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, JSDH Ostrava - Radvanice, HZS MSK HS Havířov, Ostrava - Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár lesního porostu na ploše 300 x 100 m. Jednotky postupně nasadily na likvidaci požáru 5 x C proud. Jednotka dále zajišťovala kyvadlovou dopravu vody. Po likvidaci požáru se jednotky vrátily zpět na základnu.

25.4.2012 - Technická pomoc , Pežgovský les, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo událolosti jednotka prováděla osvětlení místa zásahu pro potřeby PČR. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

27.4.2012 - Technická pomoc, ul. Datyńská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 9

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Ostrava - Slezská, ZÚ Hlučín

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o pád části RD. Jednotky provedli odpojení RD od energií a na místo byl povolán statik, který rozhodl po zhlédnutí RD o demolici objektu. Jednotka proto prováděla osvětlení místa zásahu a asistenci při demolici těžkou technikou. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

28.4.2012 - Požár, Staré Hamry

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: Jednotky JSDH a HZS MSK

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o rozsáhlý požár lesa. Jednotka se zapojila do hasebních prací a dále prováděla doplňování vody pro potřeby LHS Brno. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.