Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Duben 2015

Výjezdy Duben 2015

2.4.2015 - Dopravní nehoda, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla zajištění místa dopravní nehody a úklid vozovky. Také zajistila poškozený sloup veřejného osvětlení. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

2.4.2015 - Únik nebezpečných látek, ul. Okružní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že došlo k úniku koksárenského plynu s nepoužívaného potrubí. Jednotka provedla měření koncentrace plynu a vytýčení nebezpečné oblasti. Na místo se dostavil pracovník RWE a jednotka se vrátila zpět na základnu.

5.4.2015 - Technická pomoc, ul. Větrná, Šenov - ZOČ

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla otevření dveří RD. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

5.4.2015 - Technická pomoc, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že došlo k poškození přívodní hadice na HUV a dochází zatápění sklepa RD. Jednotky provedly provizorní opravu a uzavření vody. Po té jednotka provedla odčerpání vody pomocí plovoucího čerpadla. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

10.4.2015 - Dopravní nehoda, ul. Petřvaldská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 8

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že došlo k dopravní nehodě mezi chodcem a autobusem. Jednotka prováděla zajištění místa DN, předlékařskou pomoc. Po příletu LZS a příjezdu ZZS jednotka pomáhala s ošetřováním pacienta a následným transportem. Po vyšetření dopravní nehody jednotka provedla omytí vozovky. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

20.4.2015 - Technická pomoc, ul. V Poli, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla záchranu kočka z koruny vzrostlého stromu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.