Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Duben 2016

4.4.2016 - Požár, Vratimov, ul. K Hájence

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, Vratimov, Radvanice, HZS MSK HS Zábřeh, Ostrava - Jih

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár lesa na ploše 100 x 100 m. Jednotka prováděla kyvadlovou dopravu vody. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

24.4.2016 - Dopravní nehoda, ul. Rudná

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu 2 OA. Jedno vozidlo se nacházelo mimo komunikaci. Na místě se již nacházela ZZS a JPO HZS HS Havířov a Slezská. Jednotka provedla zajištění místa zásahu pomocí světelných puků a kuželů. Také prováděla zajištění vozidla proti požáru. Po domluvě s VZ jednotka byla ponechána na místě události do vyšetření DN PČR. Po té na místo byl povolán VYA MB Bison, který provedl vyproštění a naložení havarovaného vozidla na vozidlo odtahové služby. Po té jednotka provedla konečný úklid vozovky a vrátila se zpět na základnu.