Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Duben 2017

6.4.2017 - Požár - Nízké budovy, Šenov, Okrajová

Technika: CAS 20 T 815, DA MB

Družstvo: 1 + 9

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár ve sklepních prostorách RD. Na lokalizaci a likvidaci požáru jednotka nasadila 1 x C proud od rozdělovače. Po té provedla rozebrání uskladněného dřeva a také kontrolní měření pomocí termokamery. Následně se jednotka vrátila zpět na základnu.

11.4.2017 - Technická pomoc - Odstranění stromu, Šenov, Rudná

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

IBC vyslalo jednotku na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o poškozený strom, který hrozil pádem na komunikaci. Na místě se nacházela MěP Šenov. Jednotka provedla odstranění stromu pomocí motorové pily. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu. Na místě zasahovala také JPO HZS MSK HS Havířov.

19.4.2017 - Dopravní nehoda - Uvolnění komunikace, Šenov, Frýdecká

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN 2 OA se zraněním a únikem provozních kapalin. Jednotka provedla úklid vozovky, odpojení AKU. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

20.4.2017 - Požár - Dopravní prostředky, Šenov, Volenská

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár nákladního vozidla a požárem je zasažen i sousední automobil. Na lokalizaci a likvidaci požáru byl nasazen 2 C proudy. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

28.4.2017 - Technická pomoc - Čerpání vody, Šenov, Strmá

Technika: DA 15 MB Sprinter

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odčerpání vody ze sklepa RD. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

28.4.2017 - Technická pomoc - Čerpání vody, Šenov, Vráclavská

Technika: DA 15 MB Sprinter

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odčerpání vody z laguny, která ohrožovala blízké RD. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

29.4.2017 - Technická pomoc - Odstranění nebezpečných stavů, Šenov, Volenská

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odstranění naplavenin které bránily v odtoku vody a hrozilo zalití komunikace. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.