Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Květen 2012

Výjezdy Květen 2012

18.5.2012 - Dopravní nehoda, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS OV - Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN motorky. Na místě se již nacházela ZZS. Jednotka provedla odpojení AKU a zajištění místa DN. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

19.5.2012 - Požár, ul. Stavbařská, Havířov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, JSDH Havířov, Životice, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár plastového přístřešku na budově. Jednotka se zapojila na příkaz VZ do hasebních prací. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.5.2012 - Technická pomoc, ul. Šenovská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter + člun

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla nalezení a vyzvednutí modelů rádiem řízených lodí a předala je majiteli. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.5.2012 - Technická pomoc, ul. Datyňská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odstranění dvou kusů balíků slámy, které blokovaly komunikaci. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.