Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Květen 2013

 Výjezdy za měsíc Květen

5.5.2013 - TP, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Radvanice

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka pomocí AŽ provedla sundání modelu letadla ze stromu. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.

6.5.2013 - Dopravní nehoda, ul. Na Sedlácích, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 7

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla, které se nacházelo na střeše. Jednotka provedla vyproštění zraněné osoby a po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

10.5.2013 - Dopravní nehoda, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 6

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN osobního vozidla, které se nacházelo na střeše a mimo komunikaci. Na místě se nacházel větší počet zraněných. Jednotka se zapojila do vyprošťovacích prací. Po vyproštění zraněných asistovala LZS při naložení pacienta. Po vyšetření DN jednotka provedla otočení a vyproštění vozidla zpět na komunikaci. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

6.5.2013 - TP, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 2

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka asistovala u pálení většího množství dřeva. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

12.5.2013 - TP, ul. Lipová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zatopené garáže kde se náchezelo osobní vozidlo. Jednotka provedla odčerpání vody pomocí 2 ks plovoucích čerpadel. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

19.5.2013 - Požár, ul. Na Výspě, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 7

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár lesního porostu na ploše 10 x 10 m v nepřístupném terénu. Jednotka na likvidaci požáru nasadila 1 x C proud. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

20.5.2013 -TP, ul. Škrbeňská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla likvidaci bodavého hmyzu pomocí jedu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

20.5.2013 - Dopravní nehoda, ul. U Nádraží, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská, HZS SŽDC

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sraženou osobu vlakem. Jednotka provedla zajištění místa dopravní nehody a místo zásahu předala PČR. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.