Výjezdy Květen

6.5.2011 – Planý poplach, ul. Pod Křižovatkou  ,Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Karviná - HS 2, MP, PČR

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka jistila, že se jedná o planý poplach. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

7.5.2011 – Požár, ul. Na Výspě, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Karviná - HS 2, Ostrava - HS 2, HS 5, ZPP, MP, PČR

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události zjistila, že se jedná o požár rekreačního objektu. Hasiči ve spolupráci s okolními jednotkami provedla likvidaci požáru pomocí  3 C proudů. Poté spolupracovala při rozebírání požárem zasažených konstrukcí a prováděla osvětlování a dozor nad požářištěm. Poté jednotka předala místo zásahu PČR a vrátila se zpět na základnu.

10.5.2011 – Požár, ul. Škrbenská, Šenov

Technika: CAS 20 Terrno II, CAS 32 T815

Družstvo: 1 + 3, 1+3

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Havířov, HZS MSK ÚO Karviná - HS 2, MP, PČR
Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sena v budově bývalého JZD. Jednotka zlikvidovala požár jedním C proudem. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

11.5.2011 – Požár, Pežgovský les, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II,

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Havířov, HZS MSK ÚO Karviná - HS 2, Ostrava - HS 5, PČR

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár lesního porostu. Hasiči ve spolupráci s okolními jednotkami uhasili požářiště v celkovém rozsahu cca 20x30 m. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

20.5.2011 – Záchrana osob a zvířat, Václavovická, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Karviná - HS 2

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vyproštění  osob z výtahové klece. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

22.5.2011 – Odstranění nebezpečných stavů, Volenská, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o naplaveniny pod mostem. Hasiči za pomocí speciálních obleků napleveniny odstranili. Poté jednotka přejela na další událost.

22.5.2011 – Technická pomoc, Šajarská, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nános zeminy na pozemní komunikaci. Hasiči za pomocí vysokotlakého proudu nános odstranili. Poté jednotka přejela na další událost.

22.5.2011 – Technická pomoc, Březová, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II,

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nános zeminy na pozemní komunikaci. Hasiči za pomocí vysokotlakého proudu nános odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

23.5.2011 – Požár, Pežgovský les, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Havířov, HZS MSK ÚO Karviná - HS 2, PČR

24.5.2011 – Dopravní nehoda, Těšínská, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Ostrava - HS 2, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nepojízdné osobní vozidlo, ze kterého vytékaly provozní kapaliny v rozsahu 2x1m. Hasiči za pomocí sorpčního materiálu skvrnu odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

24.5.2011 – Technická pomoc, Březová, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II,

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nános zeminy na pozemní komunikaci. Hasiči pomocí vysokotlakého proudu nános odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

29.5.2011 – Technická pomoc, Okružní, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II,

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o strom na pozemní komunikaci. Hasiči pomocí motorové pily strom odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.