Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Leden 2012

Výjezdy Leden

6.1.2012 - Technická pomoc, ul. Na Hrázkách, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, MP Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o větev na vedení. Z důvodu, že větev nikoho neohrožovala se jednotka bez zásahu vrátila zpět na základnu.

12.1.2012 - Technická pomoc, ul. Volenská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o naštípnutý strom, který hrozil pádem na komunikaci. Jednotka strom odstranila pomocí motorové pily. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

15.1.2012 - Požár, ul. U Lesíka, Ostrava - Bartovice

Technika: CAS 32 T 815, DA VW

Družstvo: 1 + 2, 1 + 2

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Ostrava - Radvanice, JSDH Ostrava - Bartovice, HZS MSK HS - Slezská, Fifejdy, PČR, ZPP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár hospodářské budovy. Jednotka se řídila pokyny VZ a po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

29.1.2012 - Požár, ul. U Alejského Dvora, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 4, 1 + 1

Jednotka: JSDH Šenov, , HZS MSK HS - Slezská, Fifejdy, Havířov, MP, PČR, ZPP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sklepních prostor RD. Hasiči vytvořili 2  útočné proudy a prováděli likvidaci požáru zvenku i zevnitř objektu. Po dohašení provedli hasiči odčerpání vody ze sklepních prostor RD. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.