Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Leden 2013

 Výjezdy za měsíc Leden

11.1.2013 - Požár, ul. Lipová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně. Jednotka provedla sražení žhavých sazí pomocí komínového nářadí a také byla provedena kontrola komínového tělesa pomocí termokamery. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

18.1.2013 - Požár, ul. Kolmá, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, OV - Slezská, OV - Fifejdy

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně. Jednotka provedla sražení žhavých sazí pomocí komínového nářadí a také byla provedena kontrola komínového tělesa pomocí termokamery. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

18.1.2013 - Záchrana osob, ul. Šenovská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter + člun YAM 380

Družstvo: 1 + 8

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo jednotky provedly záchranu dvou osob ze zamrznuté hladiny pomocí člunu a záchranných sání RS 5. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.

19.1.2012 - Dopravní nehoda, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla, které se nacházelo na střeše a mimo komunikaci. Jednotky provedly zajištění místa DN, protipožární zabezpečení. Po vyšetření DN PČR jednotka provedla vyproštění vozidla zpět na komunikaci a pomohla s naložením havarovaného vozidla. Jednotka také prováděla osvětlení místa DN pro potřeby PČR.

25.1.2013 - Technická pomoc, ul. V Družstvu, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zapadlé dodávkové vozidlo, které bránilo provozu. Jednotka po dohodě s řidičem nezasahovala a vrátila se zpět na základnu.

27.1.2013 - Technická pomoc, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o zapadlý nákladní automobil, který blokuje provoz v centru města. Jednotky ve spolupráci provedly vyproštění nákladního vozidla pomocí VYA T 815. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.

28.1.2013 - Požár, ul. Vratimovská, Ostrava - Kunčičky

Technika: CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 2

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Ostrava - Radvanice, JSDH Vratimov, JSDH Ostrava - Kunčičky, HZS MSK HS - Ostrava Zábřeh, Fifejdy, Slovenská, Hrabůvka, Slezská, HZSP Mittal Ostrava

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár dopravníkových pásů na třídírně rud. Jednotka se zapojila do hasebních prací. Prováděla doplňování vody do vozidel CAS 32 a PP 44. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.1.2013 - Dopravní nehoda, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN osobního vozidla a přívěsného vozíku s převáženým vozidlem. Jednotky provedly zajištění místa DN. Po vyšetření DN jednotka provedla zprůjezdnění komunikace. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.