Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy leden 2014

3.1.2014 - Únik nebezpečných látek, ul. K Hájence, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o rozlitou naftu na ploše 80 x 0,5 m. Jednotka komunikaci uklidila pomocí sorbentu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

10.1.2014 - Dopravní nehoda, ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla a zvěře. Jednotka provedla úklid vozovky a po té se vrátila zpět na zákadnu.

12.1.2014 - Požár, ul. U Alejského dvora, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár dvou kusů plastových kontejnerů na domovní odpad. Jednotka na likvidaci požáru nasadila 1 vysokotlaký proud. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

29.1.2014 - Požár, ul. Přičná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 6

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně. Jednotka provedla kontrolu komínového tělesa a vyčíštění pomocí komínového ježka. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

30.1.2014 - Požár, ul. Přičná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 6

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sazí v komíně. Jednotka provedla kontrolu komínového tělesa a vyčíštění pomocí komínového ježka. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.1.2014 - Dopravní nehoda, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních vozidel. Jednotka provedla zajištění místa DN, odpojení AKU a úklid vozovky. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.