Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy leden 2015

Výjezdy leden 2015

12.1.2015 - Technická pomoc, ul. Řadová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská, Zábřeh

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu jednotka zjistila, že se jedná o prasklý přívod vody do RD. Jednotka provedla odstranění vody z obytných prostor RD pomocí průmyslového vysavače. Také pomohla s vynesením osobních věcí uživatele RD. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

25.1.2015 - Technická pomoc, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu jednotka zjistila, že se jedná o zapadlé dodávkové vozidlo. Vozidlo bylo vyproštěno před příjezdem jednotky . Jednotka se vrátila zpět na základnu.

27.1.2015 - Dopravní nehoda, ul. Okružní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov, HS Přívoz

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN nákladního vozidla, které tvořilo překážku v provozu. Jednotky za pomoci VYA vozidlo vyprostily. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.