Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Listopad 2012

 Výjezdy Listopad

9.11.2012 - Dopravní nehoda, ul. Kaštanová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla. Jednotka provedla vyproštění vozidla pomocí navijáku a posyp vozovky sorbentem. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu.

9.11.2012 - Dopravní nehoda, ul. Kaštanová, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu dodávkového vozidla, které narazilo do HUP. Jednotky provedly měření a zabezpečily místo doprvní nehody. Po té se jednotky vrátily zpět na základnu. 

23.11.2012 - Dopravní nehoda - železniční, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o sraženou osobu osobním vlakem. U osoby byl konstatován ex. Jednotka na místě vyčkala příjezdu HZS ŽDC Ostrava a místo ji předala. Po té se vrátila zpět na základnu.

26.11.2012 - Únik NL. ul. Rudná, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotky: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla úklid vozovky. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

29.11.2012 - Únik NL, ul. Radniční náměstí, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o únik plynu z HUP. Jednotka na místo události povolala pohotovostní službu RWE a vrátila se zpět na základnu.