Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Listopad

Výjezdy Listopad

 

1.11.2010 – Technická pomoc - ul, Škrbeňská Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Družstvo: 1+2

Jednotka: JSDH Šenov, MP, SmVaK Ostrava

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o prasklý vodovodní řad na ul. Škrbeňská. Před dojezdem jednotky na místo události firma SmVaK Ostrava uzavřela vodovodní řad. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 5.11.2010 – Cvičení - ul, U Školy, Horní Datyně
Technika: CAS 20 Terrno II

Družstvo: 1+4

Jednotka: JSDH Šenov, Vratimov, Hodní Datyně, Václavovice, Ostrava - Radvanice, Bartovice

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o staticky narušený RD vlivem větrné smrti. V budově se nacházeli zraněné civilní osoby. Jednotky ve spolupráci zajišťovali vnitřní stabilitu RD a následně vyprostili zraněné osoby z budovy. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Více informací o cvičení.

10.11.2010 – Únik nebezpečných látek - ul, Kaštanová, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Družstvo: 1+5

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o mastnou skvrnu na cestě 1x2m. Jednotka za použití absorpčního materiálu skvrnu zlikvidovala. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 20.11.2010 – Technická pomoc - ul, Šenovská, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Družstvo: 1+4

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nalomený strom nad komunikací. Hasiči za pomoci motorové pily strom odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 23.11.2010 – Technická pomoc - ul, Pod Školou, Šenov

Technika: CAS 20 Terrno II

Družstvo: 1+3

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nalomenou větev visící na telekomunikačním kabelu, která ohrožovala procházející osoby. Jednotka pomocí trhacího háku větev odstranila. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 26.11.2010 – Dopravní nehoda - ul, Petřvaldská, Šenov

Technika: CAS 20 Terrno II

Družstvo: 1+4

Jednotka: JSDH Šenov, MP, PČR

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o střet osobního automobilu s chodcem. Jednotka nasvětlovala místo nehody pro potřeby PČR  a po ukončení vyšetřovaní provedla úklid vozovky. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.