Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy prosinec 2013

1.12.2013 - Technická pomoc, ul. Nad Kurty, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla otevření zabouchnutých dveří RD. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

5.12.2013 - Technická pomoc, ul. U Školky, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o strom na komunikaci. Jednotka strom odstranila pomocí motorové pily. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

6.12.2013 - Požár, ul. U Panelárny, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, CAS 32 T 815

Družstvo: 1 + 9

Jednotka: JSDH Šenov, Radvanice, Bartovice, Vratimov, Horní Datyně, Václavovice

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o taktické cvičení. Jednotka postupovala dle scénáře cvičení. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

9.12.2013 - Dopravní nehoda, ul. Šenovská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter + člun

Družstvo: 1 + 7

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská, CHS Zábřeh

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o osobní vozidlo v rybníku. Jednotka provedla zajištění místa DN, předlékařskou pomoc a podílela se na vyproštění vozidla zpět na komunikaci. Po té se jedotka vrátila zpět na základnu.

14.12.2013 - Dopravní nehoda, ul. Petřvaldská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN osobního vozidla a cyklisty. Jednotka prováděla zajištění místa DN a poskytla předlékařskou pomoc zraněné cyklistce. Po té pomohla s naložením pacientky do vozidla ZZS. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

21.12.2013 - Dopravní nehoda, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu dvou vozidel. Jednotky provedly odpojení AKU a zajištění místa DN. Po té byla komunikace uklizena pomocí sorbentu a vozidla naložena na vozidla odtahových služeb. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

24.12.2013 - Technická pomoc, ul. Těšínská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, VW Transporter

Družstvo: 1 + 9

Jednotka : JSDH Šenov, HZS MSK HS Slezská

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odstranění stromu, který částečně zasahoval na komunikaci. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

25.12.2013 - Technická pomoc, ul. Okrajová, Šenov, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, VW TRansporter

Družstvo: 1 + 8

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odstranění stromu, který bránil průjezdu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.