Výjezdy Prosinec

2.12.2010 – Dopravní nehoda - ul, Lipová Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o osobní vozidlo mimo komunikaci. Hasiči za pomoci tažného lana vytáhli vozidlo zpět na komunikaci. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

3.12.2010 – Dopravní nehoda - ul, Okružní Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o osobní vozidlo mimo komunikaci. Hasiči za pomoci navijáku vytáhli vozidlo zpět na komunikaci. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

3.12.2010 – Dopravní nehoda - ul, Škrbeňská, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vozidlo mimo komunikaci. Hasiči za pomoci tažného lana vytáhli vozidlo zpět na komunikaci. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

7.12.2010 – Dopravní nehoda - ul, Tichá, Šenov

8.12.2010 – Únik nebezpečných látek - ul, Hlavní, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o mastnou skvrnu na komunikaci dlouhou 40 metrů a širokou 2 metry. Jednotka za použití absorbčního materiálu skvrnu zlikvidovala. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

9.12.2010 – Dopravní nehoda - ul, Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 Terrno II

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Ostrava HS 5, HZS MSK ÚO Ostrava HS 2, HZS MSK ÚO Karviná HS 2, MP, PČR, ZZS

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních automobilů. Jednotka ve spolupráci s ostatními jednotkami provedla protipožární opatření a zabezpečila místo nehody. Po ukončení vyšetřovaní PČR provedla úklid komunikace. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

9.12.2010 – Požár - ul, Škrbenská, Šenov

Technika: CAS 20 Terrno II, CAS 32 T815

Družstvo: 1 + 4, 1+1

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Ostrava HS 1, HZS MSK ÚO Ostrava HS 2, HZS MSK ÚO Karviná HS 2, ZPP, MP, PČR,

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár sena v objektu bývalého JZD. Jednotka za pomoci jednoho proudu požár zlikvidovala a ve spolupráci s ostatními jednotkami prováděla dohašovací práce. Po dohašení se jednotka vrátila zpět na základnu.

12.12.2010 – Dopravní nehoda - ul, Škrbenská, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o osobní vozidlo mimo komunikacipřevráené a levém boku. Hasiči převrátili vozidlo zpět na kola a za pomoci tažného lana vytáhli zpět na komunikaci. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

12.12.2010 – Technická pomoc - ul, Šenovská, Šenov

12.12.2010 – Planý poplach, Na Výspě, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Vozidlo bylo vyproštěno před výjezdem jednotky, jednotka byla odvolána TCTV IBC