Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Říjen 2012

 Výjezdy Říjen 2012

 

5.10.2012 - Dopravní nehoda, ul. Petřvaldská, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla a uvnitř zraněná osoba. Jednotka provedla vyproštění osoby pomocí HVZ. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

15.10.2012 - Dopravní nehoda, ul. Hlavní, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jedotka zjistila, že se jedná o DN dvou osobních vozidel. Jednotka provedla odpojení AKU a posyp vozovky sorbentem. Po vyšetření DN jednotka provedla úklid vozovky a zprůjezdnění komunikace. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

15.10.2012 - Požár, ul. V Družstvu, Šenov

Technika: CAS 20 T 815, DA VW Transporter

Družstvo: 1 + 9

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov, Ostrava - Slezská, Ostrava Fifejdy

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár ve sklepních prostorách RD. Jednotka na lokalizaci a likvidaci požáru nasadila 2 x C proud. Jednotka provedla také odvětrání RD pomocí přetlakové ventilace. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

16.10.2012 - Technická pomoc, ul. Frýdecká, Šenov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla vyproštění dodávkového vozidla, které bránilo provozu. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

25.10.2012 - Planý poplach, ul. Ostravská, Havířov

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 3

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Havířov, HZS MSK HS - Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o planý poplach. Jednotky se proto vrátily zpět na základnu.