Výjezdy Říjen

4.10.2010 - Technická pomoc - ul, Frýdecká, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Ostrava HS 2

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nalomenou větev nad komunikací. Jednotka za pomocí výškové techniky provedla odstraněni větve. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

4.10.2010 - Planý poplach -  Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II, CAS 32 T815

Družstvo: 1+3, 1+2

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK ÚO Ostrava HS 5

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se melo jednat o požár lesního porostu. Ve spolupráci s HZS MSK ÚO Ostrava HS 5 jednotky provedly průzkum terénu a nenalezly požářiště. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

8.10.2010 – Dopravní nehoda - Petřvaldská, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno I

Jednotka: JSDH Šenov, JSDH Ostrava - Radvanice, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nehodu osobního vozidla, které se nacházelo mimo pozemní komunikaci. Jednotky ve spolupráci vyprostila zraněné a zajistila místo nehody a provedla úklid po DN, poté se jednotka vrátila na základnu.

11.10.2010 - Dopravní nehoda - ul, Šenovská, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, PČR, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o srážku dvou osobních vozidel. Hasiči místo DN zajistili a následně provedli úklid vozovky pomocí sorbentu. Poté se jednotka vrátila z pět na základnu.

13.10.2010 - Technická pomoc - ul, Škrbeňská, Šenov

Družstvo: 1+5

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o nalomený strom nad RD. Hasiči za použití motorové pily strom odstranili. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

18.10.2010 – Požár - Nová, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár plastového kontejneru. Hasiči za pomoci vysokotlakého proudu uhasili kontejner. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto

22.10.2010 – Dopravní nehoda - Frýdecká, Šenov

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSH ÚO Karviná HS 2, PČR, MP, ZZS

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o srážku 3 osobních vozidel. Na místě již byla ZZS. Jednotky ve spolupráci zajistily vozidla a provedli úklid vozovky. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

24.10.2010 – Požár - Radniční náměstí, Šenov

Družstvo: 1+4