Výjezdy Srpen

3.8.2010 – Technická pomoc - ul, Březůvka, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosi hnízdo na půdě. Hasiči za pomoci jedu hnízdo zlikvidovali. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

4.8.2010 – Technická pomoc - ul, Václavovická, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o vosí hnízdo na půdě. Hasiči za pomoci jedu znízdo zlikvidovali. Poté se jednotka vrátila zpět na ákladnu.

5.8.2010 – Únik nebezpečných látek - ul, Volenská, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o  mastnou skvrnu na vozovce. Hasiči za pomoci sorbentu vozovku uklidily. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

8.8.2010 – Dopravní nehoda - ul, Nad Kurty, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná  osobní auto v příkopě. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

9.8.2010 – Technická pomoc - ul, U Školky, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o likvidaci bodavého hmyzu za pomocí jedu.Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

9.8.2010 – Technická pomoc - ul, Za Olšinou, Václavovice

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o likvidaci bodavého hmyzu za pomocí jedu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

13.8.2010 – Technická pomoc - ul,Nová, Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o neakutní otevření uzavřenych prostor. Poté se jednotka vrátila  zpět na základnu.

13.8.2010 – Technická pomoc - ul, Prostřední, Šenov

15.8.2010 – Technická pomoc - ul,Řadová, Šenov

25.8.2010 – Dopravní nehoda - ul,Frýdecká,  Šenov

Družstvo: 1+1

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozudla. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.8.2010 – Dopravní nehoda - ul, Šenovská, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Jednotka: JSDH Šenov, ZZS, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla. Řidič byl převezen ZZS do nemocnice na pozorování. Jednotka místo dopravní nehody zajistila. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.8.2010 – Technická pomoc - ul, Volenská, Šenov
Technika:
CAS 20 Terrno II

Družstvo: 1+5

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o strom přes komunikaci.  Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

31.8.2010 – Dopravní nehoda - ul, Frýdecká, Šenov
Technika: CAS 20 Terrno II

Jednotka: JSDH Šenov, MP

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná osražku dvou osobních vozidel. Jednotka provedla uklid vozovky. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Foto