Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy Únor 2017

1.2.2017 - Dopravní nehoda - uvolnění komunikace odtažení, Šenov, ul. Frýdecká

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o DN osobního vozidla na CNG, které se nacházelo mimo komunikaci. Jednotka provedla vyproštění vozidla pomocí CAS 20 a provedla zajištění místa události.

10.2.2017 - Technická pomoc - Otevření uzavřených prostor, Šenov, ul. Václavovická

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 4

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na akutní otevření uzavřených prostor. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že do bytu již vnikla hlídka PČR. Jednotka se po té vrátila zpět na základnu.

11.2.2017 - Technická pomoc - Odstranění nebezpečných stavů, Šenov, ul. Frýdecká

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o model letadla v koruně stromu, které hrozilo pádem na komunikaci. Po příjezdu JPO HZS MSK byla na místo povolána AP 27 a model sundán. Po té byl předán majiteli a jednotka se vrátila zpět na základnu.

26.2.2017 - Technická pomoc - Otevření uzavřených prostor, Šenov, ul. U Alejského dvora

Technika: CAS 20 T 815

Družstvo: 1 + 5

Jednotka: JSDH Šenov, HZS MSK HS Havířov

Jednotka vyjela na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla násilný vstup do bytu obytného domu kde se nacházela osoba, která potřebovala lékařskou pomoc. Jednotka poskytla předlékařsku pomoc a na místo byla povolána ZZS. Po příjezdu ZZS se jednotka vrátila zpět na základnu.